09146664802 04132815398
بیمه پارسیان نمایندگی مختاری کد 503631
header

شرکت بیمه پارسیان

شرکت بیمه پارسیان
شرکت بیمه پارسیان
  • نویسنده : مدیر سایت
  • ارسال شده در : 07 بهمن
  • آخرین بازبینی : 23 شهریور

شرکت بیمه پارسیان

شرکت بیمه پارسیان (سهامی عام) براساس قانون تاسیس موسسات بيمه غير دولتی و طی مجوزشماره 5200 بيمه مركزی ايران در عرصه بيمه كشور آغاز به كار نموده است.سرمايه شركت درحال حاضر چهار هزار ميلياردريال می باشد.

عمده ترين سهامداران شركت بیمه پارسیان عبارتند از :

o         بانک پارسيان

o         ليزينگ پارسيان

o         شركت سرمايه گذاري تدبير

o         صبا تامين پارسيان

o         گروه مالي بانك پارسيان

گزیده ای از رشته هایی که در بیمه پارسیان ارئه می شود

بیمه درمان تکمیلی پارسیان

شرکت بیمه پارسیان، بیمه تکمیلی را به صورت گروهی صادر می کند و شرکت ها و سازمان ها این بیمه نامه را بر اساس توافق طرفین با تعهدات متفاوت ارائه می کند.

بیمه شخص ثالث پارسیان

بیمه شخص ثالث در بین رشته های مختلف بیمه ای در شرکت بیمه پارسیان دارای بیشترین تعداد بیمه نامه بوده و بخش بزرگی از پرتفوی بیمه ای این شرکت را بیمه ثالث پارسیان به خود اختصاص داده است.

بیمه بدنه پارسیان

بیمه بدنه پارسیان یکی از کاملترین و ارزان ترین بیمه نامه های بدنه در بین شرکت های بیمه است که پوشش هایی از قبیل حادثه، آتش سوزی، صاعقه، انفجار و سرقت کلی خودرو و پوشش‌های اضافی مثل سرقت در جای قطعات، ایاب و ذهاب، شکست شیشه، نوسانات قیمت، بلایای طبیعی، حذف فرانشیز و …. . در زمان خرید بیمه بدنه پارسیان این شرکت تخفیفات مختلفی را به بیمه گذاران خود ارائه می دهد. و از این رو بیمه بدنه پارسیان یکی از مناسب‌ترن بیمه نامه ها در بین شرکت های بیمه مختلف می باشد.

بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان

شرکت بیمه پارسیان، بیمه نامه های عمر را در طرح ها و انواع مختلف ارائه می کند و بیمه گذاران می توانند به انتخاب خود یکی از طرح های بیمه عمر این شرکت را انتخاب و خریداری نمایند. برای مطالعه بیشتر به مطلب بیمه عمر پارسیان مراجعه کنید.

فعاليت بیمه پارسیان به استناد قانون تاسيس موسسات بيمه غيردولتي وقانون تاسيس بيمه مرکزي  ايران به موجب  پروانه شماره5200 مورخ  28/2/1382 و  اخذ مجوز  فعاليت  در انجام كليه  امور بيمه هاي بازرگاني اعم از بيمه هاي  اموال ، مسئوليت و اشخاص مي باشد. درحال حاضر بیمه پارسیان از نظر سرمايه (چهار هزار ميليارد ريال) و سهم  بازاربيمه هاي خصوصي ، بزرگترين بيمه خصوصي ايران محسوب مي گردد.

رسالت بیمه پارسیان ، ايجاد سازماني جهاني تراز ، رقابت پذير، متعهد نسبت به جامعه و پيشگام درارائه خدمات متمايز به اشخاص حقيقي  وحقوقي  براي پوشش ريسک ها  و جبران خسارت ها  و همچنين ارائه خدمات مشاوره در زمينه مديريت ريسک و ايمني (شناخت،  ارزيابي، تجزيه،تحليل و تفکيک  ريسک) جهت اخذ صحيح ترين  بيمه نامه ها جهت تامين و  گسترش حداکثر پوشش بيمه اي همراه با کاهش هزينه هاي بيمه گذار مي باشد.

ساختار بیمه پارسیان تاکيد خاصی بر مطالعات و برنامه ريزي راهبردی و ابزارسازي بيمه اي و همچنين ايجاد و گسترش فن آوری اطلاعات داشته و تلاش مي كند با استفاده از تازه ترين نرم افزارهاي بيمه اي و آخرين  فن آوري  رايانه اي  موجود، کليه پوشش هاي بيمه ای مورد  انتظار را  با دقت  و کيفيت  و  سرعت عرضه  نمايد.

پوشش اتکايي كليه ريسک هاي صنعتيبیمه پارسیان با هر ميزان سرمايه به صورت 100% با استفاده از بالاترين تراز درجه بندي و اعتبار شرکت هاي بيمه اتکائي دنيا ، بخش ديگري از ارائه خدمات بيمه پارسيان مي باشد.

در كليه شعب بانک پارسيان در مراکز استانيBank Assurance  ارائه خدمات بیمه پارسیان درسراسرکشور با به کارگيري جديدترين شيوه  خدماتي  و شهرهاي بزرگ منجر به گسترش چشمگير سهم بازار و توسعه خدمات در جهت تامين رضايت مشتريان بوده است. بیمه پارسیان  طي سالهاي متوالي فعاليت خود تاكنون بعنوان صد شرکت برتر کشور توسط سازمان مديريت صنعتي معرفي شده است.

آگهی ثبت شرکت :

جهت مشاهده آگهي ثبت اينجا كليك نماييد.

اساسنامه شرکت :

اساسنامه

© حقوق انتشار برای وب سایت محفوظ است.

طراحی سایت توسط سئو90