09146664802 04132815398
بیمه پارسیان نمایندگی مختاری کد 503631
header

بیمه حوادث

بیمه حوادث
بیمه حوادث
  • نویسنده : مدیر سایت
  • ارسال شده در : 02 بهمن
  • آخرین بازبینی : 07 مرداد

بیمه حوادث

بیمه حوادث

اگرچه پيشرفت دانش و فن‌آوري باعث پيشگيري از بروز برخي حوادث ناگوار شده است. اما هنوز سلامتي و حيات انسان‌ها در معرض خطرات و حوادث اجتناب ناپذير بسياري قرار دارد. كه گاه منجر به زيان‌هاي غير قابل جبراني مي‌گردد. پس از حادثه معمولا هزينه‌هايي را متقبل مي‌شويد كه قبلا هرگز به آنها فكر نكرده بوديد. بیمه حوادث سرمايه مناسبي را جهت بهبود شرايط خانواده‌هاي حادثه ديده تامين مي‌نمايد.

چرا بیمه حوادث ، چرا بيمه پارسيان؟

هر لحظه خطرات بي‌شماري جان و مال انسان را تهديد مي‌كند. شركت بيمه پارسيان با اميد آنكه هيچ‌گونه حادثه‌اي براي هيچ‌ يک از هموطنان عزيز رخ ندهد. با ارائه بیمه نامه حوادث تلاش دارد تا آرامش خاطر حادثه‌ديدگان را در شرايط سخت فراهم سازد. شما مي‌توانيد با بخش كوچكي از درآمد خود، هزينه‌هاي سنگين وقوع حوادث غير مترقبه را جبران كنيد. بیمه نامه حوادث پشتوانه‌اي محكم و آرامش خاطري براي روزهاي سخت زندگي است..

انواع بیمه های حوادث

این بیمه به دو صورت بیمه حوادث انفرادی و بیمه حوادث گروهی ارائه مي‌شود .حادثه موضوع اين بيمه‌نامه، عبارت است از هر واقعه ناگهاني ناشي از يك عامل خارجي كه بدون قصد و اراده شخص بروز كرده و منجر به جرح، نقص عضو، از كار افتادگي و يا فوت وي شود .

محصولات بیمه ای

© حقوق انتشار برای وب سایت محفوظ است.

طراحی سایت توسط سئو90