09146664802 04132815398
بیمه پارسیان نمایندگی مختاری کد 503631
header

بیمه باربری

بیمه باربری
بیمه باربری
  • نویسنده : مدیر سایت
  • ارسال شده در : 02 بهمن
  • آخرین بازبینی : 11 شهریور

بیمه باربری

بیمه باربری

بیمه باربری چیست؟ حمل و نقل كالاها يكي از اجزاي لاينفك هر فعاليت تجاري، بازرگاني يا توليدي مي‌باشد. اما آنچه در اين ميان شايان توجه خواهد بود آن است كه حادثه هيچ گاه خبر نمي‌كند. و با وجود پيشرفت‌هاي گسترده دانش و فناوري و توسعه زيرساختهاي حمل و نقل، همواره احتمال بروز مخاطرات براي محموله هاي كالاي شما وجود دارد. آن چه آرامش را در لحظه‌هاي بروز خطر براي شما به ارمغان مي‌آورد. برخورداري از يك بیمه باربری داخلی (حمل و نقل كالا) با پوشش‌هاي مناسب مي‌باشد.
بیمه های باربری از قديمي‌ترين انواع بيمه‌نامه‌ها می باشد. كه به موجب آن، شركت بيمه در مقابل مبلغي كه از شما دريافت مي‌كند متعهد مي‌شود.
چنانچه در جريان حمل كالا از نقطه اي به نقطه ديگر در نتيجه وقوع خطرهاي موضوع بيمه، كالا تلف شده و يا دچار خسارت گردد. زيان وارده را جبران نمايد.
در همين راستا شركت بيمه پارسيان با ارائه بیمه های باربری تلاش دارد تا امنيت سرمايه شما را در برابر مخاطرات محتمل و غيرقابل پيش‌بيني فراهم آورد. هدف ما فراهم آوردن خدمات هر چه سريعتر و مطلوبتر براي مشتريان گرامي است.

چرا بیمه های  باربری ، ‌چرا شركت بيمه پارسيان؟

اگر چه امروزه با پيشرفت جوامع بشري از شدت برخي ريسک ها در جريان حمل و نقل کاسته شده است. اما افزايش حجم حمل و نقل محصولات مختلف ريسك هاي بسياري را به بار آورده است. شركت بيمه پارسيان با ارائه بیمه های باربری تلاش دارد. تا امنيت سرمايه شما را در برابر ريسک هاي محتمل و غير قابل پيش بيني فراهم آورد. هدف ما فراهم آوردن خدمات هرچه سريعتر و مطلوبتر براي مشتريان گرامي است.

 

مخاطرات مربوط به حمل و نقل كالا از مبادي مختلف به سرتاسر جهان از طريق دريا، خشكي (زميني)، هوايي و يا تركيبي از اين مسيرها را تحت پوشش قرار مي‌دهد. بیمه باربری مي‌تواند براي كالاهاي وارداتي، صادراتي، ترانزيت و يا حمل داخلي قابل استفاده باشد و بر حسب نوع كالا و حساسيت آنها در مقابل خطرات گوناگون پوشش‌هاي بيمه‌اي مناسب ارائه مي‌گردد.

 

انواع بیمه های  باربری قابل ارائه در بیمه پارسیان تبریز (بیمه چی)

بیمه باربری ترانزیت بیمه باربری صادراتی بیمه باربری واردتی بیمه باربری داخلی (حمل و نقل کالا)

محصولات بیمه ای

© حقوق انتشار برای وب سایت محفوظ است.

طراحی سایت توسط سئو90