بیمه پارسیان نمایندگی مختاری
صفحه اصلی . . . محصولات بیمه ای . . . بیمه عمر
بیمه عمر
بروز رسانی : 2023-04-19

بیمه عمر

بیمه عمر

بیمه عمر چیست ؟ شما در طول زندگي همواره براي رفاه خود و افرادي كه به آنها علاقمنــد هستيد تلاش مي‌نمائيد. آيا براي تامين زندگي بهتر خود و خانوادتان در دوران بازنشستگي و كهولت فكر كرده ايد؟ آيا براي كاهش تبعات حوادث و اتفاقات ناگوار و رفع اين نگراني‌ها چاره‌اي انديشيده‌ايد؟ نمایندگی بيمه پارسيان تبریز (بیمه چی) با ارائه بيمه‌ عمر پارسیان اين آرامش خاطر را به شما و عزيزانتان هديه مي‌دهد. كه در آينده از امنيت مالي مناسبي برخوردار شويد.

 

انواع بیمه عمر عبارتست از :

بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه عمر زمانی

بیمه عمر مانده بدهکار

بیمه جامع خانواده

بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری مخصوص کودکان

 

بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان 

يا تا بحال براي تامين مالي ايام بازنشستگي فكر كرده‌ايد؟ آيا مايل نيستيد علاوه بر حقوق بازنشستگي و پاداشهاي پايان خدمت، سرمايه يا مستمري به عنوان مكمل آن داشته باشيد؟ براي تامين آتيه فرزندانتان و فراهم آوردن سرمايه‌اي مناسب براي آنان چه برنامه‌اي داريد؟ براي كاهش تبعات ناگوار حوادث و اتفاقات چه برنامه‌اي داريد؟ آيا مي‌دانيد درمان بيماريهاي صعب العلاج چه مخارج سنگيني دارد؟ قطعا بارها به اين موضوعات فكر كرده‌ايد و معمولا تلاش مي‌كنيد تا با پس‌انداز مبالغ مختلف، پشتوانه مالي مناسبي براي خود و خانواده فراهم كنيد. اما همواره نگران آن هستيد كه با وجود تورم ارزش پس‌اندازها كاهش خواهد يافت.

براي حفظ ارزش پس‌اندازهاي خود چه راه‌حلي داريد؟ بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسيان اين امكان را براي شما فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌هاي بيمه‌اي و كاهش تبعات سنگين حوادث و اتفاقات ناگوار زندگي، امكان سرمايه‌گذاري حق‌بيمه‌هاي پرداختي فراهم گردد. تا بدين ترتيب ضمن حفظ قدرت خريد پس‌اندازها، سرمايه‌اي مطمئن و مناسب براي استفاده شما و يا ديگر اعضاي خانواده تشكيل گردد.

ضمنا بيمه پارسيان تبریز (بیمه چی) آمادگي خود را جهت مذاكره و ارائه بیمه عمر و سرمایه گذاری که یکی از انواع بیمه عمر پارسیان میباشد به عنوان محصول ممتاز خود به بصورت جمعي به كاركنان سازمانها اعلام مي‌دارد. انعقاد قرارداد بصورت جمعي داراي مزايا و تخفيفات خاصي در بیمه پارسیان است كه براي اطلاع از اين مزايا مي‌توانيد با واحد عمر انفرادي شركت بيمه پارسيان و يا با بیمه پارسیان تبریز (بیمه چی) تماس حاصل فرماييد.

 

بيمه نامه مانده بدهكار

شايد همواره نگران وامهايي باشيد كه براي رفع مشكلات مالي خود دريافت كرده‌ايد زيرا اين وامها براي شما تعهدات طولاني مدتي ايجاد مي‌كنند و نگران اين موضوع هستيد كه در صورت فوت شما اين تعهدات به خانواده منتقل مي‌شود و در نتيجه اين اتفاق ناگوار اعضاي خانواده را در وضعيت بسيار دشواري قرار مي‌دهد. آيا مي‌دانيد شركت بيمه پارسيان براي رفع اين نگراني شما راه‌حل مناسبي دارد و آن بیمه نامه مانده بدهکار است که یکی از انواع بیمه عمر می باشد. شما مي‌توانيد با خريد بيمه نامه مانده بدهكار از بیمه پارسیان تبریز (بیمه چی) ، مطمئن باشيد كه در صورت فوت، خانواده شما براي پرداخت اين تعهدات دچار مشكل نخواهد شد. زيرا پرداخت تعهدات مالي شما به بانكها در اين صورت به عهده بيمه پارسيان خواهد بود.

 

بیمه جامع خانواده پارسیان

بیمه جامع خانواده پارسیان که یکی از انواع بیمه عمر میباشد. با هدف ارائه پوشش‌های بیمه‌ای به اعضای خانواده در قالب یك بیمه‌نامه جامع، و فراهم آوردن امكان سرمایه‌گذاری مدون مبالغ خرد پرداختی شما ایجاد شده است. در این طرح شما می‌توانید با پرداخت یك حق‌بیمه برای حداكثر 4 نفر از اعضای خانواده‌تان، علاوه بر اینكه سرمایه مطمئن و مناسبی را برای خود و خانواده‌تان تامین می‌نمایید. به صورت مجزا از پوشش‌های بیمه‌ای برخوردار شوید. ضمن آنکه در این بیمه‌نامه درصورت فوت سرپرست (بیمه‌شده اول) زودتر از بیمه‌شده دوم، بیمه‌نامه همانند قبل و بدون پرداخت حق‌بیمه تداوم می یابد. و اندوخته سرمایه‌گذاری بیمه‌نامه به همان ترتیب انباشته می‌شود. برای دریافت مشاوره و راهنمایی میتوانید با بیمه پارسیان تبریز (بیمه چی) از طریق پل های ارتباطی تماس حاصل فرمایید.

 

بیمه عمر زمانی

ما همواره نگران وضعیت خانواده خود هستیم و برای بهبود شرایط زندگی آنها تلاش می‌كنیم. مطمئنا زندگی بدون بیم و هراس لذت بیشتری خواهد داشت، اما خطرات و حوادث، بخش جدایی ناپذیر زندگی ماست. پس باید برای كاهش تبعات این خطرات و حوادث چاره‌ای اندیشید. همه ما بارها به كیفیت زندگی و سرنوشت خانواده خود، در صورتی كه ما را از دست بدهند، فكر كرده‌ایم. آیا برای كاهش این نگرانی‌ها راه حلی وجود دارد؟ آری بیمه عمر زمانی پارسیان که یکی از انواع بیمه عمر میباشد.

بیمه عمر زمانی برای شما بهترین گزینه است اگر:
نان‌آور خانواده‌تان هستید.
بدون شما، خانواده‌تان زندگی سختی خواهند داشت.
صاحب مشاغل پر مخاطره هستید.
بیمه‌ای با حداقل پوششها و كمترین هزینه را جستجو می‌كنید.

مدیر سایت

بیمه پارسیان ، نمایندگی مختاری در وب سایت بیمه چی و بخش مقالات تمام توان خود را به کار گرفته است تا مطالب مفیدی را خدمت خوانندگان عزیز ارائه کند تا هرچند کم ، کمکی به عزیزان نماید . درصورت داشتن سوالات بیشتر میتوانید با ما در ارتباط باشید .

 دیدگاه ها و نظرات