09146664802 04132815398
بیمه پارسیان نمایندگی مختاری کد 503631
header

بیمه خودرو

بیمه خودرو
بیمه خودرو
  • نویسنده : مدیر سایت
  • ارسال شده در : 01 بهمن
  • آخرین بازبینی : 07 مرداد

بیمه خودرو

بیمه خودرو

امروزه استفاده از خودرو قسمتي از زندگي ماست. به طوريكه زمان زيادي را با خودرو خود در حال حركت از نقطه اي به نقطه‌ ديگر هستيم. به تبع اين موضوع، آمار تصادفات و حوادث رانندگي نيز روز به روز افزايش مي يابد. و مبالغ زيادي جهت جبران خسارت هاي وارده هزينه مي شود. در اين بين بهترين راه حل براي حذف و تقليل هزينه هاي ناشي از حوادث رانندگي، بيمه خودرو است. خدمتي كه آرامش و امنيت شما در آن نهفته است. شركت بيمه پارسيان در راستاي ايجاد امنيت و آرامش براي دارندگان خودرو و جبران زيان هاي ناشي از تصادفات رانندگي، انواع بیمه خودرو اعم از بيمه بدنه،‌ بيمه شخص ثالث و بيمه حوادث راننده و بيمه مازاد شخص ثالث را ارائه مي كند.

 

چرا بیمه خودرو ، چرا شركت بيمه پارسيان ؟

حوادث و سوانح رانندگي مي تواند حتي براي بهترين رانندگان نيز اتفاق بيافتد. جبران اغلب اين خسارت ها خارج از توان مالي دارندگان و يا رانندگان خودرو ميباشد. شركت بيمه پارسيان اين اطمينان را به شما مي دهد كه در صورت وقوع حوادث رانندگي اگر به شما، سرنشينان خودروی شما، اشخاص ثالث و يا خودرويتان، توسط وسيله نقليه شما، خسارت و آسيب وارد شود. با ارائه انواع پوشش هاي بيمه اي در کنار شما بوده و آرامش خيال شما را فراهم سازد.

شركت بيمه پارسيان داراي شعب پرداخت خسارت در سراسر كشور مي باشد.

انواع بیمه خودرو

هر حادثه رانندگي‌ مي تواند باعث ‌بروز خسارت (اعم از مالي و جاني) براي ‌اشخاص‌ ثالث‌، راننده‌ و سرنشينان‌ خودرو گردد. خسارات‌ وارده به افراد داخل و خارج از خودرو، اعم از راننده خودرو، در صورتيكه شما مقصر حادثه باشيد. را می توان‌ با خريد "بيمه‌نامه‌شخص‌ ثالث و حوادث راننده‌" و مازاد ثالث‌ جبران‌ نمود. و خسارات‌ وارده به وسيله نقليه خودتان را مي توان از طريق خريد "بيمه نامه بدنه خودرو" جبران‌ كرد. 

محصولات بیمه ای

© حقوق انتشار برای وب سایت محفوظ است.

طراحی سایت توسط سئو90