09146664802 04132815398
بیمه پارسیان نمایندگی مختاری کد 503631
header

بيمه‌نامه‌های دوره بهره برداری

بيمه‌نامه‌های دوره بهره برداری
بيمه‌نامه‌های دوره بهره برداری
  • نویسنده : مدیر سایت
  • ارسال شده در : 02 بهمن
  • آخرین بازبینی : 25 مرداد

بيمه‌نامه‌های دوره بهره برداری

بيمه‌نامه‌های دوره بهره برداری

بيمه تمام خطر ماشين‌آلات و تجهيزات پيمانكاري بيمه پارسيان Contractor's Plants and Machinery Insurance

ماشين آلات و تجهيزات، بخش قابل توجهي از دارايي پيمانكاران و صاحبان پروژه ها را تشكيل مي دهند. بيمه ماشين آلات و تجهيزات پيمانكاری که یکی از انواع بیمه نامه های دوره بهره برداری میباشد.، تمام خطراتي كه كليه ماشين آلات و تجهيزات مورد استفاده پيمانكاران در پروژه ها را تهديد مي كند، تحت پوشش قرار مي دهد (به جز مواردي كه در بيمه نامه استثناء شده باشند). در واقع، اين بيمه نامه پوشش بيمه بدنه را براي انواع ماشين آلات فاقد پلاك و تجهيزات ثابت مستقر در پروژه ارائه مي دهد. شركت بيمه پارسيان با ارائه بيمه نامه تمام خطر ماشين آلات و تجهيزات پيمانكاری در قالب بیمه نامه های دوره بهره برداری اين امكان را فراهم ساخته تا هرچه سريعتر ماشين آلات صدمه ديده تعمير شده و به عمليات اجرا باز گردند.

 

بيمه شكست ماشين‌آلات بيمه پارسيان(Machinery Breakdown Insurance (MB

اين بيمه نامه یکی دیگر از بیمه نامه های دوره بهره برداری میباشد که  براي ماشين آلات نصب شده در خطوط توليد كارخانجات صنعتي و توليدي صادر مي شود و در آن، خسارت هاي وارده ناشي از عيوب فني ماشين آلات و تاسيسات را جبران مي نمايد.

 

بيمه تجهيزات الكترونيكي بيمه پارسيان(Electronic Equipment Insurance (EE

تجهيزات الكترونيكي اكثراً داراي حجم كم و ارزش بالايي هستند، در حاليكه آسيب پذير نيز مي باشند. بيمه پارسيان جهت پوشش خسارت وارده به اين تجهيزات، اقدام به ارائه بيمه نامه تجهيزات الكترونيكي که یکی از انواع بیمه نامه های دوره بهره برداری میباشد كرده است. طي اين بيمه نامه خسارت فيزيكي وارده به دستگاه مانند ضربه، آتش سوزي،‌صاعقه، انفجار، سقوط از بلندي تحت پوشش قرار مي گيرد.

 

بيمه‌نامه عيوب اساسي و پنهان ساختمان هاي مسکوني بيمه پارسيان

با توجه به وجود برخي ساخت و سازهاي غير استاندارد و متعاقباً ريزش جزئي يا كلي ساختمان ها، شركت بيمه پارسيان با ارائه بيمه نامه عيوب اساسي و پنهان ساختمان هاي مسكوني که یکی از بیمه نامه های دوره بهره برداری میباشد. هزينه هاي ناشي از ویرانی یا خسارت وارده به ساختمان كه ناشي از طراحي غلط،‌ نظارت غلط و استفاده از مصالح معيوب و غير استاندارد باشد را به مدت 10 سال از تاريخ پايانكار ساختمان تحت پوشش قرار مي دهد. هزينه هاي جلوگیري از توسعه خسارت، پاکسازي محل و برداشت ضایعات نيز مي تواند با پرداخت مبلغ اضافي تحت پوشش قرار گيرد.

بيمه فساد كالا در سردخانه بيمه پارسيان Deterioration of Stock in (DOS) Insurance

  هدف از ارائه بیمه نامه فساد كالا در سردخانه که در زمره بیمه نامه های دوره بهره برداری قرار میگیرد.، پاسخگویی به نیاز اشخاصی است که کالاي خود را در سردخانه‌ها انبار نموده و در قبال فساد کالایشان در اثر شکست یا خرابی ماشین آلات سردکننده، خواستار پوشش بیمه اي می باشند. بيمه پارسيان در قالب بيمه فساد كالا در سردخانه، خسارت هاي وارد به كالاهاي قابل نگهداري در سردخانه را جبران مي نمايد. لازم به ذکر است خريد بیمه شکست ماشین‌آلات پيش نياز خريد بیمه فساد کالا مي باشد.

بيمه سازه‌هاي تكميل شده بيمه پارسيان(Civil Engineering Completed Risks (CECR

با توجه به اينكه پروژه هاي مهندسي پس از اتمام عمليات اجرايي و در دوره بهره برداری نيز در معرض حوادث طبيعي قرار دارند، در اين بيمه نامه، سازه هايي مانند سد، پل،‌ تونل، راه، اسكله كه در حال بهره برداري مي‌باشند در برابر خطراتي مانند سيل، طغيان آب، زلزله، ‌نشست زمين، آتش سوزي، انفجار، طوفان، سرما و يخبندان و ... تحت پوشش قرار مي گيرند.

بيمه عدم‌النفع ناشي از شكست ماشين‌آلات بيمه پارسيان(machinery loss of profit(MLOP

 در بسياري از موارد، خسارت عدم النفع به مراتب بيشتر از خسارت فيزيكي وارده به ماشين آلات و تاسيسات مي باشد. با اخذ اين بيمه نامه، مي توانيد در صورت توقف خط توليد (ناشي از خسارت) ضرر و زيان عدم توليد خود را از شركت بيمه پارسيان مطالبه كنيد.

بيمه بويلر و مخازن تحت فشار بيمه پارسيان(Boiler and Pressure Vessels  (BPV

طي اين بيمه نامه خسارت وارده به بويلر و مخازن تحت فشار و خسارت به اشخاص ثالث و اموال مجاور متعلق به بيمه گذار كه ناشي از انفجار باشد تحت پوشش قرار مي گيرد.

 

محصولات بیمه ای

© حقوق انتشار برای وب سایت محفوظ است.

طراحی سایت توسط سئو90