09146664802 04132815398
بیمه پارسیان نمایندگی مختاری کد 503631
header

بیمه کشتی

بیمه کشتی
بیمه کشتی
  • نویسنده : مدیر سایت
  • ارسال شده در : 02 بهمن
  • آخرین بازبینی : 11 شهریور

بیمه کشتی

بیمه کشتی

در بیمه کشتی که یکی از انواع بیمه مهندسی میباشد. شركت بيمه با توجه به نوع شناور، مسئول جبران خسارت بدنه شناورها مي‌باشد. و در بعضي از پوشش‌ها مسئوليت ناشي از تصادم و همچنين زيان همگاني نيز تحت پوشش قرار مي‌گيرد. كشتي به دو صورت تحت پوشش بيمه قرار مي گيرد:

بيمه زماني بيمه سفر

بیمه کشتی براساس كلوزهاي مدون در بازار بيمه بين‌المللي میباشد. و با توجه به آن‌ها نرخ و شرايط تعيين مي‌گردد. براي اينكه بتوان شناوري را تحت پوشش قرارداد. لازم است آن شناور توسط موسسات رده‌بندي ذي صلاح بازديد شده و گواهينامه‌هاي مربوطه را داشته باشد.

در بيمه‌ شناورها فاكتورهاي گوناگوني موثرند، از جمله: نوع شناور، سال ساخت، ارزش شناور، قلمرو، پرچم، مديريت و مالكيت، رده‌بندي، تناژ، نوع محموله، سابقه خسارتي، مدت بيمه و وضعيت بازار بيمه. علاوه بر خسارت وارده به بدنه و ماشين‌آلات شناور، مسئوليت مدني ناشي از تصادم به ميزان 4/3 نيز تحت پوشش بیمه کشتی قرار مي گيرد. جهت اعلام نرخ بيمه، متقاضي بايد حداقل مدارك زير را ارائه نمايد:

پروانه ثبت و بهره‌برداري گواهي رده بندي گواهي ايمني گواهي قابليت دريانوردي

 

 مراحل صدور و مدارك لازم جهت صدور بيمه نامه

مراجعه حضوری به دفتر نمایندگی بیمه پارسیان تبریز (بیمه چی) و یا تماس با ما (به همراه داشتن هيچ گونه مدركي الزامي نمي باشد)

محصولات بیمه ای

© حقوق انتشار برای وب سایت محفوظ است.

طراحی سایت توسط سئو90