09146664802 04132815398
بیمه پارسیان نمایندگی مختاری کد 503631
header

بيمه آتش‌ سوزی

بيمه آتش‌ سوزی
بيمه آتش‌ سوزی
  • نویسنده : مدیر سایت
  • ارسال شده در : 01 بهمن
  • آخرین بازبینی : 07 مرداد

بيمه آتش‌ سوزی

بيمه آتش‌ سوزی

بيمه آتش‌ سوزی پوششي است براي جبران خسارات وارده به اموال و دارائي هاي منقول و غيرمنقول كه با توجه به نياز مشتري ارائه شده و با جبران زيان وارده، بيمه گذار را از نظر مالي به حالت قبل از حادثه برمي گرداند.

چرا بيمه آتش‌ سوزی ، چرا بيمه پارسيان؟

شما هزينه بسياري را صرف خريد مايملك خود مي نماييد. حال سوال اينجاست كه اگر حادثه اي رخ دهد. چگونه خسارت وارده را جبران مي كنيد. اقدامات بسياري مي توان براي افزايش ضريب امنيت انجام داد. با اين حال تجربه نشان داده است. كه حتي استفاده از پيشرفته ترين تجهيزات نيز ضامن امنيت كامل نبوده و نياز به تمهيداتي است. كه در صورت وقوع حادثه آتش سوزی و بلاياس طبيعي، خسارت وارده به دارايي هاي شما جبران گردد. شركت بيمه پارسيان، به شما اين اطمينان را مي دهد. كه با ارائه پوشش هاس متنوع بيمه اي، آرامش خاطر را براي شما به ارمغان آورده و در صورت وقوع حوادث احتمالي، همراه شما و در كنار شما باشد.

انواع بيمه آتش‌ سوزی

شركت بيمه پارسيان به منظور تامين آسايش و آرامش خيال شما هموطن عزيز، اقدام به ارائه انواع بيمه آتش سوزی کرده است.  که واحدهاي مسكوني (اعم از واحدها و مجتمع هاي مسكوني)، واحدهاي صنعتي، تجاري، اداري، كارگاه و انبارها نموده است. كه طي آن خطر آتش سوزی و حوادث و بلاياي طبيعي را تحت پوشش قرار مي دهد. همچنين بيمه پارسيان با ارائه بيمه نامه مسئوليت مدني در قبال همسايگان، مسئوليت شما در قبال همسايگان را در صورت بروز خطرات تحت پوشش ، بيمه مي نمايد.

انواع بیمه آتش سوزی بیمه پارسیان قابل ارائه در بیمه پارسیان تبریز (بیمه چی)

  • بیمه آتش سوزی تجاری (غیر صنعتی)
  • بیمه آتش سوزی صنعتی
  • بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

محصولات بیمه ای

© حقوق انتشار برای وب سایت محفوظ است.

طراحی سایت توسط سئو90